Home > > Waar blijft amsterdam.uitzendinggemist.nl?

Waar blijft amsterdam.uitzendinggemist.nl?

Ik kreeg een mailtje: "Ik zou het als ik jou was, hebben over de genante vertoning in de raad gisterenavond. Echt, ongelooflijk. Wat een moddergegooi, niet normaal. Die MM en LA moeten echt zsm weg hoor, wat een amateurs!!"

Potverdikkie, moddergegooi in de raad? Fraai, dat ik dat nou weer gemist had! Nu mis ik wel eens vaker iets, maar dankzij de nachtelijke herhalingen van het journaal en AT5 Nieuws komt dat meestal wel weer goed. De tv aan dus. En daar zag ik waar het over ging: Mokum Mobiel en Leefbaar Amsterdam waren tijdens de laatste raadsvergadering aangesproken op hun gebrekkige boekhouding en hadden zich in allerlei bochten gewrongen om anderen de schuld te geven van hun eigen nalatigheid. Ik begreep dat ze uiteindelijk onder druk van de overige partijen beloofden geld terug te betalen, maar dat Gonny van Oudenallen daarbij meteen aantekende ergens officieel verhaal te gaan halen.

Potverdikkie in het kwadraat! Dat had ik wel graag willen zien!
Maar helaas. De raadsvergaderingen in Amsterdam worden wel live uitgezonden via internet, maar na afloop blijft er niets van over. Wie nu klikt op Klik hier voor de live raadsvergadering via RealPlayer krijgt de Salto-uitzending Raad Vandaag van Rob Zwetsloot te zien. Ook interessant, en Mokum Mobiel en Leefbaar Amsterdam kwamen ook wel even aan de orde, maar blijkbaar was het hem niet gelukt Gonny van Oudenallen of een van de Bakkertjes zelf voor de microfoon te krijgen. En los daarvan, wie op 'live raadsvergadering' klikt, verwacht nu eenmaal - hoe informatief ook - niet de uitzending van Zwetsloot.

Leuk hoor, dat elke drie weken de vergadering live wordt uitgezonden, maar hoeveel mensen zullen nu daadwerkelijk op dat moment op het idee komen - en de tijd hebben - om er naar te kijken? Het moet toch een kleine moeite zijn, om daar een archief van aan te leggen, zodat we ook op het moment dat het verkiezingstijd is met één linkje duidelijk kunnen maken dat een stem op sommige partijen weggegooid geld is.

elf reacties op "Waar blijft amsterdam.uitzendinggemist.nl?"

-1-  :
Sowieso een nogal brakke pagina: volgende vergadering is niet duidelijk aangegeven, en hij is niet bijgewerkt want vanwege dit gedoe was er gisteren alweer een raadsvergadering.

Ik hoop dat de heren Bakker en Gonny even goed op vakantie gaan (van hun eigen geld) zodat ze afstand kunnen nemen en nu eens kunnen gaan nadenken (als ze dat uberhaupt kunnen)...
Frostie
-2-  Frostie:
Moeten die Amsterdammers Eindhoven even bellen, want die doen het al hoor.

http://tinyurl.com/csazo
Marleen Zachte
-3-  Marleen Zachte:
Het fragment uit het AT5 Nieuws staat inmiddels wel online, voor wie het gesputter van Van Oudenallen en de Bakkertjes helemaal gemist heeft: http://www.ftv.nl/videoplay...
robert
-4-  robert:
Ach Ja, juffie Oudenallen. Als er jaren geleden bij de installatie van deze mevrouw wat grondiger gekeken was naar haar handel en wandel dan had men kunnen zien wat voor vlees men in de kuip had. Deze mevrouw had voor haar raadslidmaatschap al tig bedrijven op haar naam en heeft deze trucjes al eerder uitgehaald. Valt me nog vies tegen dat het allemaal zo lang heeft kunnen duren voordat ze eindelijk door de mand valt. Het zou een gotspe zijn als dit soort onderbuik aanwakkerende typjes in 2006 nog een keer terug zouden mogen keren.
Maar goed, het ging over het bewaren van uitzendingen. Heel stom dat dit in het digitale tijdperk en dan ook een zeer cruciaal debat niet terug te vinden is. Zegt dat iets over de knulligheid van de Amsterdamse politiek of van de knulligheid van AT5?
Saltochtoon
-5-  Saltochtoon:
Vergeet niet dat een (online) archief vele malen arbeidsintensiever is dan simpel een livestreampje aanzetten met A1 TV. Dus ook duurder. Maar er wordt aan gewerkt, zie deze test site:

http://amsterdam.noturec.nl
g. van oudenallen
-6-  g. van oudenallen:
Tje, mensen mensen; voor 7 maart 2006 mocht ik weinig zeggen; namelijk onverlaten binnen de partij hebben delen van de boekhouding na controle door ons administratiekantoor verduisterd. Vervolgens zijn zij met delen van die boekhouding zonder dat ons bestuur dat wisten naar de acam, fiod, gemeentesecretaris etc. gegaan. Als ik een stukje uit uw boekhouding haal en die zonder toelichting laat zien; kun je alle betekenissen eraan geven! Echter mijn bestuur en de accountant hebben gezien wat wij deden en daar zijn wel fouten cq stommiteiten begaan; doch had niets met oneerlijkheid te maken. Wat wel oneerlijk is dat de kranten/media perse een stuk negativiteit wilden publiceren en wij met justitie hebben afgesproken rustig aan te doen.
Dus wat is de grootste stommiteit geweest naast denken dat kortingen die je krijgt via je eigen bedrijf 25% en de stichting slechts 10% bij adverteren is; kasten niet afsluiten en denken dat collega's van MM op een stadhuis niet zomaar spullen meenemen. Vals en smerig zou ik zeggen; het is niet zomaar dat een meneer uit de partij is gegooid; die wist van deze verduistering en het geheime spel dat ik en ons bestuur niet kenden.... voor vragen of inzicht in die boekhouding zijn wij altijd bereid antwoorden of inzicht te geven. En voor u geloof niet alles wat er gedrukt staat, veel wordt vanwege de spanning en sensatie weggehaald uit een bericht dan wordt het spannender voor de lezer!!!!
g.van oudenallen
-7-  g.van oudenallen:
Mensen die blubber gooien naar anderen en hun naam en toenaam niet schrijven, zijn clandestien bezig mijns inziens. Waarom heb ik meerdere bedrijfjes? Omdat ik een eenmanszaak heb, doe ik een nieuwe activiteit dan moet ik net als iedere Nederlander deze naam en bedrijf opgeven bij de kamer van koophandel. Dus niets geheimzinnigs. Soms doe ik dingen kort(theaterproducties) of langer een winkeltje. En ik blijf een reclamemaker al 20 jaar lang. Ook het feit dat ik freelance journalist ben en vroeger een schrijversnaam hanteerde die later mijn echte naam mocht worden: Staat allemaal in het dossier van een kamer van koophandel. Dus semi-beschuldigingen zonder bodem; zou de reactie niet mogen plaatsen volgens haar eigen zeggen...En doet dit toch.
Marlon
-8-  Marlon:
Help, help. Laat ik nu gedacht hebben van het eeuwige verongelijkte Calimero gezeur van MM c.q. v.Oudenallen af te zijn, wordt dit log vervuild.
Beste mevr.v.Oudenallen, wat moeten wij met deze informatie. Bent u nu niet een voormalig partijgenoot aan het zwart maken. Hou nu eens op en betaal gewoon het onrechtmatig bestede geld terug. Er zijn nu eenmaal voorschriften hoe met publiekgeld om te gaan. Als bij mijn bedrijf de boekhouding wordt gejat dan ben en blijf ik zelf verantwoordelijk.
Onderhand kennen we nu wel al uw vermeende capaciteiten. Natuurlijk zal het lastig voor u zijn dat u niet meer voortdurend de publiciteit kunt zoeken. Maar... ga nu eens wat anders doen.
gonny van oudenallen
-9-  gonny van oudenallen:
BEste Mevrouw marlon

Bedragen die teruggestort moesten worden door mij zijn na het uitkomen van het Elzingarapport in sept/okt 2005 terugbetaald. Ergens gelezen??? Bedragen die de stichting waarik in het bestuur zit moesten terugbetaald worden(rechtmatig doch te weinig bewijs ook met copiefacturen, dat het voor de fractie zou zijn geweest, ondanks goedkeuring van 63000 euro door een onafhankelijk accountant) zijn terugebetaald door de stichting met het op de bank aanwezige bedrag met een kwitantie dat 1 januari de rest werd betaald. Op 1 januari is alles betaald. Een rechtszaak over de uitspraak van de bezwaarschriftencommissie met dezelfde mensen die in de raad het verweer al verwierpen is lopende. De media wenste dit niet te horen idem het presidium van de raad; op elke vraag hierover werd tegen een journalist gezegd "nog niet betaald'terwijl bij elke schuldprobleem een kwitantie garant kan staan. Van de collega's moesten wij het niet hebben; idem niet van de media.
Dus die gejatte boekhouding daar loopt nog steeds een justitieel onderzoek naar en een of meer leden van MM heeft daar het fijne van geweten ter meerdere glorie van zichzelf.... Doch er is betaald.

Over publiciteit; ook na de uitslag kregen wij en zullen wij en ik ook aandacht krijgen. Weet u hoeveel interviews ik/wij als Mm hebben afgeslagen sinds April 2005?

Dus ja wij blijven verantwoordelijk voor fouten, echter als u de voorgescheidnis inziet of tzt mijn boekje leest, zult u zeggen warom nam de media dit niet op...???
Omdat mevrouw Marlon de media in Amsterdam de grote politieke partijen volgt; de voorzitter van AT5 is VVD 1e kamerlid, de directeur van lokale media salto is getrouwd met een blijvende VVDraadslid, parool is groenlinks(politiek journalist is beste vriend van de fractievoorzitter) en soms pvda-gevoelig Dus als men kwaad wil kan men bij de media stommiteiten van kleine partijen uitvergroten en dat is zeker gebeurd.

groet gonny van oudenallen
marlon
-10-  marlon:
@v.Oudenallen. Ik ben een man, dat kon u natuurlijk ook niet weten. Ach gut, u gaat ook een boek schrijven. Wat jammer dat de Boekenweek nu van start gaat. U heeft toch wel een hele hoge dunk van uzelf.
Hetgeen u nu doet, alsmaar anderen ergens “de schuld” van geven is nu juist zo typerend voor uw gedrag. Niets maar dan ook niets ligt bij uzelf. Getuigt niet echt van enige zelfreflectie. Het zou u sieren zich daar de komende tijd eens mee bezig te houden. Ooit wel eens gehoord van het zogenaamde Calimero syndroom? Volgens mij heeft de kiezer gesproken en gehandeld. Uw rol is simpelweg uitgespeeld in de Amsterdamse politiek. Voor zover ik heb begrepen heeft u zich ook als eens voor een landelijke leefbare partij beschikbaar gesteld. Dat is ook helemaal niets geworden. Jammer maar helaas.
Rutger Rozendal
-11-  Rutger Rozendal:
http://www.bestuuronline.nl

bekijk eens hoe andere gemeente en provincies het doen,
kan een stuk gebruikersvriendelijker

Reageren?  

Lees vooraf even de regels voor discussies op Amsterdam Centraal door.

Eigen afbeelding bij reacties? Ga naar gravatar.com en meld je aan met het mailadres dat je ook hier voor reacties gebruikt.

(verschijnt niet online, is nodig voor gravatar afbeelding)
(optioneel veld)
Om geautomatiseerde spamreacties te voorkomen, wordt u gevraagd deze simpele vraag te beantwoorden.

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.